Dział Promocji
Uniwersytet Szczeciński
al. Papieża Jana Pawła II 22 a
70-453 Szczecin

Prosimy o kontakt w godz. 8.30 do 15.15.

Kierownik Działu Promocji US
Krzysztof Trzciński
tel. 91 444-11-58
kom. 519 172 604
e-mail: promocja@usz.edu.pl
pok. 013

Rzeczniczka Uniwersytetu Szczecińskiego
Agnieszka Lizak
tel. 91 444-11-92
500 122 163
e-mail: rzecznik@usz.edu.pl
pok. 109

Promocja międzynarodowa (1/2 etatu)
Paulina Judycka
tel. 91 444-10-32
e-mail: paulina.judycka@usz.edu.pl
pok. 019

Administracja, przetargi, sprawy bieżące
Małgorzata Fidek-Tylka
tel. 91 444-13-13
e-mail: malgorzata.fidek-tylka@usz.edu.pl
pok. 022

Administracja, uroczystości, wydawnictwa (3/4 etatu)
Aneta Szeremeta
tel. 91 444-13-14
e-mail: aneta.szeremeta@usz.edu.pl
pok. 022

Marketing internetowy
Mateusz Herezo
tel. 91 444-12-07
e-mail: mateusz.herezo@usz.edu.pl
pok. 022

Grafika
Katarzyna Pawlik
tel. 91 444-10-39
e-mail: katarzyna.pawlik@usz.edu.pl
pok. 021

Webmaster
Janusz Słotarski
tel. 91 444-12-20
e-mail: janusz.slotarski@usz.edu.pl
pok. 020

Plastyk
Izabela Kurczyńska
tel. 91 444-11-43
e-mail: izabela.kurczynska@univ.szczecin.pl
pok. 021 [Budynek administracji przy al. Papieża Jana Pawła II 31]

Fotograf
Filip Kacalski
kom. 513 131 226
e-mail: fotograf@usz.edu.pl